ubraniaLniane ubrania

Lniane ubrania w Galerii Wolimierz 58 - projektowanie i wytwórczość: kurtki, spodnie, spodnice, bluzki, kubraki, żakiety.

ubraniaLniane ubrania - pracownia

Lniane urania z Wolimierza powstają w pracowni projektowo wytwórczej, w której szczególną uwagę poświęca się wzornictwu. Niezależnie czy są to rzeczy unikatowe, czy z produkcji w krótkich seriach, są starannie zaprojektowane.

Nasza galeria posiada wyłącznie produkty, które łączą w sobie styl i jakość. Nasz własny styl wyraźnie wyróżnia produkt na rynku, co doceniają nasi klienci.

lniane ubraniaLniane ubrania - walory

Często powstające nowe kolekcje są odpowiedzią na zapotrzebowanie, ale także wyrazem staranności firmy, by dawać coraz większą możliwość wyboru. Walorem użytkowym produktu jest funkcjonalność i trwałość. Zachęcamy do współpracy handlowej galerie, salony i pracownie.

Ciekawe wzornictwo, dobra jakość i styl to nasze atuty.

ubraniaO firmie

Warsztart Wiesławy Dowchań - to pracownia projektowo-wytwórcza. W centrum naszego zainteresowania jest przedmiot, który poprzez swoją indywidualność i wyjątkowość współtworzy niepowtarzalny klimat wnętrza. Wśród wytwarzanych u nas w Wolimierzu niepospolitych rzeczy znajdują się oryginalne ubrania, drobne przedmioty dekoracyjne, narzuty na łóżka, patchworki, poduszki, kute meble.

 

lniane ubraniaSklep internetowy

Sprzedaż lnianych ubrań prowadzimy także poprzez nasz sklep internetowy.

lniane ubrania - galeria internetowalniane ubrania -  - galeria internetowa

Wolimierz.plWolimierz.pl

lniane ubrania

lniane ubrania

lniane ubrania

lniane ubrania

lniane ubrania

lniane ubrania